Sīkdatņu lietošana izlietnes.lv

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies”).

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes tīmekļa vietni vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm un par to kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kā izlietnes.lv izmanto sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai tīmekļa vietne atcerētos:

  • Jūsu ekrāna iestatījumus, piemēram, teksta lielumu, valodu;
  • Jūsu aizpildītās formas (lapu pārlādējot tās nebūs jāaizpilda atkārtoti)
  • Vēlmju sarakstā vai grozā ievietotās preces un to daudzumu
  • vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Google Analytics

Mājaslapā ir uzstādīts “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties vietnēhttp://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Ja Jūs vēlaties, lai vietne neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm, Jums jāaktivizē “Google Analytics Opt-out Browser Add-on” papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar “Google Analytics JavaScript (ga.js)”, lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

  • No products in the cart.
0

Tavs grozs