Distances līgums

Autortiesības

Visas tiesības rezervētas. Teksts, attēli, grafiki, skaņas faili, animācijas faili, video faili, un to sakārtojums SIA „Kates Izlietnes” interneta lapās ir autortiesību un citu intelektuāla īpašuma objekti. Šos objektus nedrīkst kopēt komerciālos nolūkos vai izplatīšanai, kā arī nedrīkst modificēt un izsludināt tos citās interneta lapās. Atsevišķas SIA „Kates Izlietnes” interneta lapas satur materiālus, kas ir interneta lapas publicētāja autortiesības.

Datu aizsardzība

SIA „Kates Izlietnes” apliecina, ka nodrošina rakstiski, mutiski un/vai elektroniski sniegto personas datu aizsardzību atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un, ka sniegtā informācija netiks izpausta trešajām personām citādi kā vien saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Norēķinu veidi

Vivamus eros nibh, dictum sed venenatis vitae, ornare eget magna. Etiam mattis, felis eu interdum posuere, justo neque dictum sapien, eu luctus neque nulla non ante. Quisque pharetra facilisis mauris a hendrerit. Donec rutrum maximus turpis id luctus.

Preču atgriešana

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi feugiat molestie ex quis finibus.

Produktu variācijas

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķu preču attēlos redzamie piederumi, sastāvdaļas var neietilpt pārdodamās preces komplektācijā, un ir iegādājami atsevišķi. Ja Jums ir interese par kādu izlietnes modeli, krāsu, opciju vai aksesuāru, kas ir paradīti interneta lapā, lūdzu, zvaniet pa tālruni 22043417, lai iegūtu plašāku informāciju par to pieejamību un cenu.

Preču cenas

Visas minētās cenas ir mazumtirdzniecības cenas, kas ir spēkā to publikācjas laikā. „Kates Izlietnes” patur tiesības izmainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma un gadījumā, ja tā norādīta kļudaina.

  • No products in the cart.
0

Tavs grozs