Preču pasūtīšana

Cik ātri varu saņemt savu pasūtījumu?

Lielākā daļa katalogā redzamo preču ir pieejams uzreiz vai 1 darba dienas laikā. Gadījumā, ja izvēlētā prece jāpasūta no ražotāja rūpnīcas, tās piegāde notiek aptuveni 2 nedēļu laikā. Retā gadījumā, kad izvēlētā prece nav arī ražotāja noliktavā, tās izgtavošana un piegāde prasa 4-6 nedēļas.

Vai preces iespējams apskatīt arī klātienē?

Teju viss kataloga sortiments ir apskatāms un novērtējams klātienē, mūsu salonā "Virtuves izlietnes | FRANKE", Stabu ielā 31. Mūsu darba laiks: 10-18, Sestdien 11-15.

Piegāde

Vai veicat pirkuma piegādi uz manu adresi?

Jā. Sadarbībā ar vadošajām Latvijas kurjerkompānijām pasūtījumu varam nogādāt līdz jūsu mājas durvīm.

Vai pirkumu varu saņemt pakomātā?

Ja iegādātās preces izmērs nepārsniedz pakomāta skapīšu izmēru, tad pirkumu varam nosūtīt uz jums tuvāko pakomātu.

Vai preci varu izņemt pats?

Preci varat saņemt mūsu salonā, "Virtuves izlietnes | FRANKE", Stabu ielā 31. Darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00. Un sestdienās no 11:00 līdz 15:00

Atgriešana

Vai varu apmainīt / atgriest savu pirkumu?

Jums ir tiesības savu pirkumu apmainīt pret citu vai atgriest atpakaļ 14 dienu laikā, ar nosacījumu, ka tas atrodas oriģinālajā iepakojumā funkcionē un izskatās tāpat, kad tapa iegādāts.

Vai varu atgriest preci ar kurjera / pakomāta palīdzību?

Jā, preci iespējams atgriest arī neierodoties pie mums salonā personīgi, bet lai to īstenotu, mums nepieciešams atsūtīt pirkuma čeku, preces un tās iepakojuma attēlus.

Cik ātrā laikā varu atgūt naudu par atgriesto preci?

Naudas līdzekļi tiks jums atgriezti atpakaļ 7 darba dienu laikā pēc atgriešanas iesnieguma saņemšanas / atgriešanas akta aizpildīšanas.
Droši vaicā, mēs palīdzēsim ! Kontakti
  • No products in the cart.
0

Tavs grozs